Slovakia Energy skúsenosti Slovakia Energy skúsenosti

Dátum pridania: 22.11.2015, Kategória: Firma, Autor: Ján
Lokalita: Bratislavský kraj


predtým než ma navštívili od slovakia energy, volali mi aby sa so mnou dohodli či by som mal záujem, s tým čo mi povedali do telefónu som si hovoril, že aspoň vypočujem čo ponúkajú, pán mi ukázal cenník a odpovedal mi na všetko čo som potreboval, prešiel som k nim bez problémov a momentálne mám nižšie ceny za energie ako susedia v bytovke, nemôžete si na firmu sťažovať.


Pavol
Kúpil som domček kde predchádzajúci majiteľ poberal energie od slovakia energy, kto sa niekedy sťahoval tak vie, koľko je okolo toho starostí a to posledné na čo som myslel bolo kto mi bude dodávať elektrinu, tak som to nechal byť a po roku bolo príjemné prekvapenie v podobe preplatkov, takže u ich zostávame ...
dátum pridania: 26.11.2015
(6)
Iv.Sloch.

Dobrý deň, nás tiež čaká sťahovanie, nemáte nejaké tipy na čo si dať pozor? Nerád by som sa dostal v tomto smere do nepríjemností nech ide o energie a alebo niečo iného.

dátum pridania: 02.11.2016
(3)
Pavol

Ako sa hovorí je koľkokrát lepšie vyhorieť, ako sa sťahovať. Nemám bohužiaľ žiadne extra rady, skôr len majte dosť krabíc a sťahovanie by som aj využil k tomu aby sa veľa vecí vytriedilo. A z tých praktických stránok veci, ak meníte bydlisko, tak zájsť na úrad a prípadne nechať zmeniť trvalý pobyt. A s energiami je to tak, že si môžete buď nechať to čo mali bývalí majitelia - ako som to urobil ja so slovakia energy a alebo budete odoberať od toho od koho ste odoberal v bývalom byte.

dátum pridania: 08.11.2016
(2)
Iv.Sloch.

Tak veľmi ďakujem za rady, ja som práve hovoril so slovakia energy a prekvapilo ma, že boli celkom milí a išlo všetko tak, aby to bolo pre mňa najlepšie, tak snáď to tak po presťahovaní naozaj bude. Nechám sa prekvapiť, ale máte pravdu, už týždeň sa snažme všetko zabaliť, tak aby '' prežilo '' čo najviac vecí a pripadá mi to nekonečné.

dátum pridania: 18.11.2016
(3)
Pavol

Sťahovanie je jednoducho na nič, ale až budete v novom tak to bude lepšie. U slovakia energy to dopadne dobre, tiež som sa obával a slovo dodržali, tak snáď to dopadne tak aj u vás.

dátum pridania: 28.11.2016
(3)
Milan
chcel som sa opýtať ako dlho vám trvalo než ste prešli k slovakia energy, ponúkajú mi dobré ceny za odoberanie a tak by som k nim chcel prejsť, ale zase nechcem čakať dlho.
dátum pridania: 08.12.2015
(2)
Peter

ono to je podľa toho ako vám končí zmluva u bývalého dodávateľa, respektíve kedy vás dodávateľ pustí, inak nejaký mesiac to bude trvať než budete od slovakia energy reálne odoberať, keď sú ich ceny nižšie tak prečo na nich počkať.

dátum pridania: 15.12.2015
(2)
Ales

Ahoj Milan, nedá sa povedať presne za ako dlho budeš odoberať od slovakia energy, pretože je to veľmi individuálne, ja som sa k nim treba nahlásil predtým než mi skončila zmluva, nemohol som odísť skôr pretože by som za odchod platil a to sa mi nechcelo, trvalo to pár mesiacov a potom som automaticky prešiel ku Slovakii.

dátum pridania: 18.01.2016
(2)
Ľubor

Ja vám teda celkom presne možem povedať, že mi zmena dodávateľa trvala celkom 3 mesiace so všetkým, hlavne Slovakia energy to celé za moju osobu zariadila, takže som to mal bez práce a väčších starostí. Tieto služby, sú vždycky fajn.

dátum pridania: 15.06.2018
(0)
Karol
Slovakia Energy mi ponúkla pred rokmi výhodnejšie taríf, ktorý som od nich zobral a odoberám dodnes, skúsenosti s firmou môžem vďaka mojej praxi zhrnúť ako pozitívne.
dátum pridania: 06.01.2016
(4)
Peter

Ahoj, ja mám teda medziročnou úsporu okolo 125 Eur, takže je to lepšie ako sme to mali skôr. Mal som vždy nejaké preplatky, ale ešte sa mi nepodarilo toľko, takže s vami súhlasím, že je to u nich zaujímavejšie.

dátum pridania: 07.03.2016
(2)
ANNA

Dobrý deň, chcela by som sa vás opýtať, práve sme sa s deťmi nasťahovali do podnájmu a potrebovala by som nejakého úspornejšieho dodávateľa energií, veľa som toho o slovakia energy prečítala, tak by som ich chcela skúsiť, ale chcela som sa vás opýtať, ako dlho trvá prechod keď mám ešte platnú zmluvu u iného dodávateľa a či sa aj teraz po zmene tých tarifu stále zmena oplatí. Vopred ďakujem.

dátum pridania: 10.02.2017
(3)
Karol

Dobrý deň, je to o tom u koho sú energie prihlásené teraz a na ako dlho máte zmluvu. Chce to aby ste vedela či sú s výpoveďou spokojné nejaké sankcie, čo je v dnešnej dobe celkom všade. Inak keď budete chcieť ísť ku slovakia energy, tak oni sa o celý prechod postarajú .. Ja som k nim tiež šiel a to pol roka pred tým, než mi končila zmluva inde a oni to všetko vybavili tak, že som ani nevedel že som prešiel, len som začal platiť zloženky im. Takže najskôr to chce zistiť ako to máte u dodávateľa u ktorého ste ..

dátum pridania: 23.02.2017
(2)
ANNA

ďakujem za rady. už som v medzi čase stihla kontaktovať slovakia energy, tak sme sa na všetkom dohodli a vlastne to bude v ich réžii ... ale bude to trvať, pretože som ešte práve u iného dodávateľa a nejde sa len tak zo zmluvy vyviazať, ale potom to bude už riešiť slovakia energy.

dátum pridania: 10.04.2017
(2)
Zuza

ANNA, keď im to všetko podpíšete, tak oni sa vám o všetky administratívne úkony zadarmo postarajú, tiež som to tak urobila. Boli veľmi ochotní.

dátum pridania: 14.07.2017
(3)
Jakub
Ahoj sme u firmy slovakia energy, dali sme na radu ich obchodného zástupca, ktorý nám ponúkal prechod za výhodnejšou energiou, po prechode k firme máme ročne úsporu okolo 10% - čo u nás robí okolo 90 €.
dátum pridania: 28.01.2016
(2)
Alan

dobrý deň, chcel som sa vás opýtať, ako dlho ste na prechod čakal a čo všetko ste pre to musel urobiť? Končí ma k novembri zmluva s aktuálnym dodávateľom a rád by som prešiel ku slovakia energy, ale obávam sa aby sa to stihlo ... Ceny sa mi u nich páči, tak by som rád vyskúšal ..

dátum pridania: 22.09.2016
(1)
Matej

Zdravím, mal som to podobne ako vy, neviem ako to u vás dopadlo, ale ja som na zmenu čakal 4 mesiace, než sa to všetko zariadilo a taktiež než ma povodný dodávateľ uvoľnil ku zmene. V podstate sa ma týkaly len podpisy zmlúv, plnej moci a potom zmena bankového čísla, kam sa budú odosieľať zálohy. Aj keď som tomu neveril, tak to bolo celkom jednoduché, ale veľa som si o tom na nete prečítal, aby som vedel ako sám postupovať. Inak Slovakia energy teraz sám možem doporučiť, služby sú nepreháňam š*****vé.

dátum pridania: 17.04.2018
(0)
Sluka K.
Ahoj, so slovakia energy skúsenosti mám a sú z veľkej časti dobré, naši k nim prešli pred nami, takže sme vo zmes dali na ich radu a odoberáme tiež tam. Celkom sa mi ich ceny páči, len by mohli mať príjemnejšie ľudí na callcentru, vždy tam dostanem všetky informácie, ale tých ľudí hovorí ako roboti.
dátum pridania: 16.02.2016
(1)
K.Thot

Nechcel som urobiť chybu so zmenou dodávateľa, tak som Slovakia Energy otravoval s každou hlúposťou, až si ma snáď celá firma pamätala. Ale možno aj kvôli tomu my ceny vychádzajú tak dobre, za seba by som firmu na odoberanie odporučil.

dátum pridania: 09.09.2016
(1)
A.Kováč
Ahoj, u slovakia energy sa mi stalo, že som sa chcel prehlásiť inam, ale oni mi ceny ešte o niečo zlacnili, tak som si u nich všetko nechal a som zvedavý čo sa bude diať za 2 roky, až mi bude zase končiť zmluva , ak by zase zlacnili, tak by som zase predĺžil, pretože inak sú moje skúsenosti dobré.
dátum pridania: 05.04.2016
(1)
P. Ros

tiež som trošku zatlačil a ceny mi šli ešte o niečo nižšie, všetko ide, to viete ak sa zaujímate, tak ide podľa mňa všetko. V každom prípade sa mi ceny za energie u nich znížili a zatiaľ by som ich nemenil, ak by mi niekto neponúkol niečo lepšie.

dátum pridania: 28.12.2016
(1)
MartinHorvath
Dobrý deň, od slovakia energy som odišiel minulý rok, keď som sa sťahoval z bytu do iného bytu, kde je zmluva s iným dodávateľom. Nič menej som za tento rok neušetril čo som bol zvyknutý, tak sa chcem pozrieť či by nebolo možné previesť energie aj na tomto byte k nim, pretože som za celý čas u nich nemal také zlé ceny, než ako to mám teraz, preto po tejto skúsenosti si myslím, že slovakia nech je aká je má nižšie ceny. ..
dátum pridania: 04.05.2016
(1)
Otto

a prečo ste si ich nepreviedol na novú adresu? ja som to takto vyriešil, keď som sa sťahoval a všetko bolo v pohode, lepšie ako brať opäť od iného kde budem zbytočne preplácať ... Myslím, že ste si zbytočne skomplikoval život ...

dátum pridania: 20.07.2016
(1)
IvoS
Dobrý deň, nechal som zatepliť dom, vymeniť okná aj vchodové dvere aby nám domom neťahalo a ani to nepomohlo, aby sme sa dostali na ceny za energie tam kam sme chceli. úspora samozrejme nastala, ale nie taká akú sme chceli, tak sme po roku prešli ku slovakia energy ... Uvidíme ako bude vyzerať tento rok, pretože som čítal, že energia by mali ešte o niečo zlacnieť, čo by sa mi páčilo a dosali by sme sa konečne na ceny aké sme zamýšľali ..
dátum pridania: 14.06.2016
(1)
David
So svojom pôvodným dodávateľom sme údajne čerpali energie za najnižšiu cenu na trhu a keď sme prestupom ku SE docielili ešte o minimálne 7e lepšiu cenu, tak som si povedal, že nemá cenu niekomu veriť a je najlepšie mať vo všetkom prehľad sám...
dátum pridania: 15.08.2016
(1)
Oliver

Ja to mám u nich tiež v pohode, podmienky akceptujem a dodržujem ich. Servis je u nich čo rok lepší akurát vyúčtovanie by mohli ešte zjednodušiť.

dátum pridania: 08.06.2017
(2)
Kous.I.
skúsenosti aké som u slovakia energy za 4 a štvrť roka nadobudol sú u mňa kladné. Keby som sa v niečom špáral určite by som nejaké negácie našiel, ale ja som vlastne spokojný s tým ako to teraz máme nastavené a nechcel by som momentálne nič iné, ale chápem že čo nie je môže byť...
dátum pridania: 11.10.2016
(1)
MIKI

Nemám s firmou Slovakia Energy žiadny problém, odber mi už od nich trvá cez 4 roky. Za seba ich môžem odporučiť.

dátum pridania: 21.09.2017
(1)
Peter Roháč

Ja som od nich mal na konci minulého týždňa telefonát. Bol som z časti nalomený sa s nimi dohovoriť, ale potom som si vzal ešte čas na rozmyslenie a že to nechám až po novom roku, že teraz pred sviatkami už ma to nevytrhne. Bolo mi povedané, že teraz sa ceny budú meniť, tak by som zmenou mohol ušetriť a kto by to nechcel, že? Pani bola ochotná a dohodol som sa s ňou, že sa mi ozve druhý týždeň v januári. Takže mám ešte čas rozmýšľať a zisťovať, aký máte názor na to vy?

dátum pridania: 18.12.2017
(1)
Igor

Nám vypadli z jedného kalkulátora a celkom sa nám toto odporúčanie vyplatilo, z vlastnej skúsenosti môžem povedať, že je pre mňa Slovaia energy lacnejší dodávateľ než plynárne atp.

dátum pridania: 27.12.2017
(1)
Marek

Z tými ja som práve dobrú skúsenosť nemal, alebo skôr moji rodičia, takže keď robili prevod na mňa tak som si nechal zmeniť dodávateľa na slovakia energy a tu zatiaľ cenovo aj so spojením všetko v poriadku.

dátum pridania: 11.01.2018
(1)
Noiska
Nemala som v pláne nikam prechádzať, ale keď prišiel ponúknuť zľavy Slovakia Energy ich obchodný zástupca, nedalo mi to a vypočítala som si ceny za plyn a elektrinu a bolo to lepšie. Zavolala som k nim na callcentrum aby som sa dohovorila na tom čo preto mám urobiť, aby som mala také ceny. Zaslali mi na podpis zmluvu, podpísala som. Neviem ako to potom prebiehalo, len viem že mi po nejakej dobe začali chodiť lepšie ceny, takže spokojnosť.
dátum pridania: 24.01.2017
(2)
MarianL
Dočkali sme sa od firmy seriózneho správanie keď sme potrebovali vybaviť prestupové záležitosti od nášho pôvodného dodávateľa. Ušetrili sme s nimi, preto odporúčam...
dátum pridania: 14.03.2017
(1)
T.Kubica

My tiež a to nám to všetko zariaďoval obchodný zástupca. Sedeli všetky číselné údaje, takže to všetko doviedol do úspešného konca. S novou zmluvou sme prešli na nové zálohy, takže cez tie už sa nám darí za rok ušetriť okolo 120e.

dátum pridania: 15.11.2017
(1)
J.Han8
Ja som od firmy slovakia energy za minulý rok dostal preplatky vo výške 80EUR, ktoré som si nechal previesť do ďalšieho obdobia. Len neviem ako to bude teraz, keď robia všetky tie zmeny, ale snáď sa mi cenovo nepohorší.
dátum pridania: 04.05.2017
(1)
Bohuš

Ja si preplatky vždy nechávam vracať, tento rok som mal cez 50e a do mesiaca od prijatej faktúry mi prišli na účet aj peniaze. A tak to má podľa mňa byť.

dátum pridania: 23.08.2017
(1)
Michal

Ja si zase vrátené peniaze nechávam rozložiť na zálohy, väčšinou to aj tak maximálne pokryje tú prvú zálohu, niekedy ani to nie a aj tak ju musím doplatiť. Ale je to takto pre mňa omnoho jednoduchšie, než čakať kedy to vyplatia. Mám to takto nastavené už tri roky čo ich mám a zatiaľ bez problému.

dátum pridania: 09.05.2018
(0)
Vladislav
Spokojnosť sa Slovakia-energy, po roku mi vrátili dobré preplatky, keď som s nimi volal aby mi vysvetlili niečo na faktúre, tak boli ochotní poradiť aj vysvetliť. Ja by som túto firmu odporučil.
dátum pridania: 27.10.2017
(1)
Alex Mauréry
Dobrý deň, rád by som sa tu spýtal. Dostal som od Slovakia energy ponuku na lacnejšie odbery plynu, zľava by mala byť snáď niečo okolo 10 percent, čo ma pri mojich výdavkoch celkom láka. S alternatívnym dodávateľom ako takým problém nemám, čo by ma však zaujímalo je, či má cenu ešte teraz zmenu vykonávať, keď už je zima rozbehnutá. Vopred ďakujem za vaše názory prípadne i skúsenosti.
dátum pridania: 04.12.2017
(1)
Dan

Zdravím Alex, tohoročnú zimu pravdepodobne pod Slovakia energy už nestihnete, ibaže by to bola úplne nová zmluva. Každopádne tu ďaľšiu už 100%, protože celkové zariadenie zmluvy trvá cca okolo 3-4 mesiacov, tak som túto dobu počkal, ale možem Vám povedať, že sa mi to vyplatilo. S výdavkami som teraz niekde inde a spotreba stále na rovnakej vlne.

dátum pridania: 07.02.2018
(1)
Babjak

Ja by som to urobil aj keby sa to malo týkať až ďaľšej zimy, aspoň to budete mať nachystané a dodávateľskú firmu si neprihlasujete na jeden rok. Nekukajte len na cenu ale aj na podmienky, preštudujte to, ja som sa dohodol osobne na podmienkach a dodávateľa Slovakia energy už som nemenil 6 rokov.

dátum pridania: 20.02.2018
(0)
K.T.

Podľa mňa sa akurát dostáváte do obdobia kde nám prijde nové vyúčtovánie, takže po jeho kontrole je dobré zvážiť či má zmena dodávateľa zmysel či nie. Hlavne okolo nasledujúceho leta potom prichádza doba, kedy je na zmenu dodávateľa najvhodnejšia doba. Než sa to zariadi tak máte zase jeseň a  sezóna kúrenia bude zahájena. My sme to takto s nimi zariadili, preto vám to aj doporučujem a všetko máme v poriadku.

dátum pridania: 25.04.2018
(0)
Maťo
PRko v réžii Slovak Energy priam učebnicové!!!
dátum pridania: 04.12.2017
(4)
Realman
Ukludnite sa a pirovnajte si konecne ceny od SSE su este drahsi o par centov ak aj nie je tam minimalne cenove rizpetie v konecnych cenach je to iba hoax je tk iba marketingovy tah na ludi a realne nadsenie ked pridu ku Vam spracuju Vas ako deti nato su skoleny... porovnaly sme ceny na nete kkncove ceny s DPH a prd .... zavadzanie ludi
dátum pridania: 12.01.2018
(3)
Viktor
Zatiaľ spokojnosť, po dvoch rokoch mi sami ponúkli výhodnejšie sadzby aj keď mi pred tým tie dva roky vracali, komunikujem cez web aj telefón, zatiaľ príjemní, vyhoveli mi v mojich požiadavkách .. zmena platby aj záloh.
dátum pridania: 24.01.2018
(1)
Jaro

A viete, že im kvoli zálohám vobec nemusíte volať a stačí keď si aktivujete online kanceláriu a tam to ide zmeniť? Super vychytávka za polovičný čas a zadarmo ;)

dátum pridania: 21.03.2018
(0)
Tibor

Súhlasím s tebou Jaro, ja som predtým kvoli tomu čo rok volal či sú zálohy na ďaľšiu sezónu ok, a potom ma operátorka práve previedla na ich stránky s tou kanceláriou a vysvetlila mi, že tam si to možem nonstop kontrolovať, či som s tým spokojný a prípadne si to tam aj zmeniť. Naozaj šikovné.

dátum pridania: 06.06.2018
(0)
Štefan H.
Solídny dodávateľ energií tá Slovakia energy, zaistila mi výhodnejšie podmienky a to je pre mňa nejdoležitejšie. Prechod prebiehal hladko, fakturácia štandartná, preto doporučujem. 
dátum pridania: 08.03.2018
(0)
Gregor
Držia slovo, predajca Slovakia Energy nás presvedčil, že si možu dovoliť nasadiť nižšiu cenu než náš terajší klasický dodávateľ nakoľko nemajú také marže. Aj s nie príliž tuhou zimou sa nám s nimi podarilo znížiť naše výdaje.
dátum pridania: 05.04.2018
(0)
Brano
Nie vždy to najlacnejšie je to najlepšie. Nevadí mi, že Slovakia nie je top jednička, takto mám istotu a už to sledujem niekoľký rok po sebe, že je to stabilná firma a len tak niečo ju neovplivní, takže aj dobre nakupujú energie, pretože cenu držia stabilne dobrú.
dátum pridania: 21.05.2018
(0)