D Consulting D Consulting

Dátum pridania: 25.06.2014, Kategória: Firma, Autor: ariela
Lokalita: Košický kraj


Pozor na spoločnosť D CONSULTING Košice Letná 45! Najprv na pohovore od Vás chcú 10 EUR a potom vrámci školenia si musíte kúpiť filter na vodu za 900 EUR, vraj vlastná skúsenosť. Sú to podvodníci zarábajúci na nezamestnaných, študentov, príp. aj dôchodcov. Zarážajúce je, že táto firma stále pokračuje vo svojich praktikách.


Neona
Dobry den, chcela by som potvrdit toto varovanie na zaklade vlastnej skusenosti. Ide o bandu podvodnikov /D-Consulting, 2.poschodie, c.dv.218/, ktori sa obohacuju tym, ze na pohovory pozyvaju ludi a za vypisanie ziadosti si pytaju 10 Eur, s odovodnenim, aby vedeli, ze uchadzac ma skutocny zaujem. Naozaj originalne vysvetlenie, kedze o pracu sa zaujimaju len ludia, ktori si hladaju zamestnanie. Pracu ponukaju v niekolkych mesacnych intervaloch, aby mohli vyzbierat dostatok penazi na ziadostiach. Pohovor je vedeny manipulativne, vas zivotopis ich v skutocnosti vobec nezaujima. Kazdy zamestnavatel, ktory vybera od uchadzaca o zamestnanie peniaze pri pohovore, je neseriozny a aj v tomto pripade je najvhodnejsie upozornit ostatnych na \"takyto typ podnikania\"...a najlepsie cez media...
dátum pridania: 16.09.2014
(59)
Neona

Dobry den, chcela by som potvrdit toto varovanie na zaklade vlastnej skusenosti. Ide o bandu podvodnikov /D-Consulting, 2.poschodie, c.dv.218/, ktori sa obohacuju tym, ze na pohovory pozyvaju ludi a za vypisanie ziadosti si pytaju 10 Eur, s odovodnenim, aby vedeli, ze uchadzac ma skutocny zaujem. Naozaj originalne vysvetlenie, kedze o pracu sa zaujimaju len ludia, ktori si hladaju zamestnanie. Pracu ponukaju v niekolkych mesacnych intervaloch, aby mohli vyzbierat dostatok penazi na ziadostiach. Pohovor je vedeny manipulativne, vas zivotopis ich v skutocnosti vobec nezaujima. Kazdy zamestnavatel, ktory vybera od uchadzaca o zamestnanie peniaze pri pohovore, je neseriozny a aj v tomto pripade je najvhodnejsie upozornit ostatnych na "takyto typ podnikania"...a najlepsie cez media... ide o takyto inzerat: Pracovná ponuka priamo pre Vás! ID: 842Dátum: 26.07.2014Typ: Ponuka Ponúkame prácu v kancelárii so zaujímavým finančným ohodnotením. Obsadzované pozície sú klientsko – administratívny pracovník. Ponúkané pracovné pozície je možné vykonávať na hlavnú ale aj vedľajšiu činnosť. Sme spoločnosť fungujúca na slovenskom trhu a zaoberáme sa administratívnou, personánou a technickou činnosťou. Požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou, vysokoškolské vzdelanie je výhodou. V prípade ak Vás naša pracovná ponuka zaujala pošlite nám svoj životopis na: z****a.h****va@gmail.com Cena: 700 € Lokalita: Košice 040 01 Inzerent: Mgr. Z***** H****** Všetky inzeráty (2) Telefón: 090* 1** 2**

dátum pridania: 16.09.2014
(65)
kukurica

je to pravda, osobná skúsenosť potvrdzuje....je to multilevel, ale hnevá ma že takto oblbujú ľudí, ktorí ozaj majú záujem pracovať!!

dátum pridania: 23.09.2014
(58)
Neona

Asi nie sú už taký zlý keď ešte stále sú :) Ja s nimi tiež nemám zlé skúsenosti :)

dátum pridania: 08.11.2016
(4)
Ne

.........

dátum pridania: 13.02.2017
(0)
Neona

Neda ani po case zareagovat na moj prispevok spred dvoch rokov... Som velmi rada, ze tato stranka plni svoj ucel a prostrednictvom nej je mozne varovat ostatnych pred podvodnikmi spominanej firmy... Zaujali ma komentare druhej Neony a Vlastimila, ktori okrem toho, ze maju problemy s gramatikou, sa nam snazia vymyvat mozgy, aka je ta firma seriozna...Predpokladam, ze ide o jednu a tu istu osobu z firmy, ktora si potrebuje napravit " renome".. Mily admin, ziadost o vymazanie komentarov kludne ignoruj, nikto z nas nema v zaujme poskodzovat meno serioznych ludi, serioznych firiem, ale D Consulting je banda podvodnikov, a cudujem sa, ze to aj po takom dlhom case stale na ludi skusaju ... Toto je mozne len na Slovensku, niekde vo svete by uz za tieto podvody sedeli niekde vo vazeni...kam aj vsetci do jedneho patria...Ale nevadi, kazdemu sa vsetko zle raz vrati...Casom urcite..

dátum pridania: 12.06.2017
(0)
James

very nice submit, i definitely love this website, keep on it

dátum pridania: 05.03.2018
(0)
James

I am in agreement with pretty much everything that you mentioned entirely! Excellent website document!

dátum pridania: 07.03.2018
(0)
Zuz
Áno, potvrdzujem to aj ja. Za registráciu pýtajú 10 eur.
dátum pridania: 15.10.2014
(49)
ja

dnes už pýtali 20 €

dátum pridania: 20.10.2014
(46)
Student

Ach ci pána beka, prave dnes som bol takisto na tomto pohovore a už odo mňa pýtali 20 €. Že je to na tie všelijaké administratívne činnosti a bla bla. A zarazilo ma aj to, že boli veľmi naliehaví aby som im tie peniaze dal hneď na ruku. ĎAKUJEM VÁM VEĽMI PEKNE, že ste na týchto podvodníkoch upozornili, pretože mal som v pláne ísť na to školenie a dať im tých 20 €. Naozaj vrelá vďaka a takisto varujem ostatných, aby im na tento podvod neskočili. Ďakujem ešte raz. Dokonca na pohovore mi tá pani niekoľko krát zdôraznila, že na trhu sú už 14 rokov a že je to renomovaná firma.

dátum pridania: 20.10.2014
(66)
josefine

Dnes som tam bola.Teraz pýtajú 20 eur a ich názov na dverách je teraz REGNUM ,- nikde na internete ich nenájdete, len BMW autá.

dátum pridania: 13.01.2016
(22)
zuzu

aj ja som dnes tam bola ... chceli 20 ... a povedali že na trhu su 16 rokov ... vdaka za info ... už celé doobeda som hladala na nete a nenašla som nič o nich ....

dátum pridania: 06.09.2016
(0)
zuz

Dnes je asi fakt najlepšie pracovať v takej firme a zarábať si

dátum pridania: 01.12.2016
(0)
Zuz

...................

dátum pridania: 13.02.2017
(0)
MIchal

Pýtajú už 20e a keď poviete , že nemáte pri sebe, pán M. má pri sebe už aj terminál, takže kartu mu ani nepomínajte už... Bol som tam, bohužiaľ až dnes som si prečítal tieto reakcie

dátum pridania: 16.02.2017
(0)
Milan

Dnes som bol na pohovore vypísal som ziadosť a hneď pytala pani 20 euro. V pondelok mam ist na pohovor ale už nepôjdem. Ďakujem za upozornenie na praktiky tejto firmy.

dátum pridania: 07.04.2017
(1)
košice
Dobrý deň, ja som bola pozvaná na konkurz v daný deň a hodinu, keď som tam prišla na dverách visel zdrap papiera s nápisom \"hneď sa vrátim\", po hodine som kontaktovala osobu, ktorá mi volala, odpoveď bola \"ja dnes som mimo, je tam kolega\" hmm kolega, ktorý sa hneď vráti, ale ak tu čítam, som rada, že tam nikto nebol.
dátum pridania: 20.11.2014
(62)
bj.

tak ešte že som si prečítala tieto príspevky, lebo dnes ma pozvali na pohovor. Takže nikam nepôjdem a ani im o tom nedam vedieť, nech ma čakaju.

dátum pridania: 27.11.2014
(52)
ja

Potvrdzujem každý príspevok, ktorý negatívne hodnotí činnosť D-consultingu. Ústrednou postavou je tam pán M*****, ktorý manipuluje s prípadnými záujemcami o prácu. Ide mu však predovšetkým o predaj filtračných prístrojov a to za neuveriteľných 900eur. Podobná firma v KE ich predáva za 195 -300 eur. Slovom je to podvodná a zavádzajúca spoločnosť, na pôsobenie ktorej sa čím skôr musí pozrieť SOI.

dátum pridania: 08.05.2015
(58)
zuzu

Dnes je to moderne za vsetko platit

dátum pridania: 08.11.2016
(1)
Košice

............................................................

dátum pridania: 13.02.2017
(0)
Admin
Dobrý deň Dňa 26.6.2015 nám bola doručená správa s nasledujúcim textom: Dobrý deň, chcel by som Vás poprosiť o zmazanie histórie a nepravdivé ohovaracke akože skúsenosti ľudí z konkurencie na našu firmu D-Consulting ul. Letná 45 Košice. Ďakujem S pozdravom Majitelia ********* ********* ********* ********* Prosím užívateľov o vyjadrenie. Za pochopenie ďakujeme www.mojeskusenosti.sk
dátum pridania: 29.06.2015
(30)
Andrea

Dobrý deň, prečo chcú zmazať príspevky tých, ktorí sa zúčastnili pohovorov a "pohoreli"? Žeby sa báli? Na dôvažok uvádzam svoju skúsenosť zo dňa 2.7.2015, kedy som bola na Letnú 45, Košice, pozvaná na pracovný pohovor. Po e-mailovej konzultácii s nejakým p. ing. J****šom, som došla do Košíc, kde na č. 218 bol nejaký p. M***an, vraj p. J****š tam momentálne nie je.. samozrejme, klasické vymývanie mozgu filtračnými prístrojmi, sľubovanie neskutočných zárobkov atd.. a nakoniec mi predhodil akože prihlášku a pýtal odo mňa 20€, na čo som mu odpovedala, že momentálne pri sebe nemám ( aj keď som mala). Za čo som mala zaplatiť, to mi pre istotu nepovedal, ale že vraj mi tých 20 € bude vrátených pri prvej výplate. No skrátka o*ebovanie na najvyššej úrovni. Kto ste tam boli, prípadne sa tam chystáte, overte si v živnostenskom registri, alebo v obchodnom registri, že firma D-consulting nie je zapísaná, nedajte sa nalákať. Ja som síce prisľúbila, že v pondelok prídem na "školenie", avšak po príspevkoch, ktoré som o tejto "SERIÓZNEJ" firme čítala, ušetrím na cestovnom, alebo sa ešte naštvem a dám im preplatiť aj cestovné, nakoľko nie som z Košíc. DÁVAJTE SI POZOR NA TÚTO BANDU PODVODNÍKOV, ktorí sa tvária veľmi priateľsky, len aby Vás dostali do svojich nekalých praktík a zarábali na Vás!!!

dátum pridania: 03.07.2015
(63)
magi

Všetky komentáre sú pravdivé. Ked p.M****N videl, že ma nenachytá, dokonca ma taktne vystrnadil von. Je veľmi šikovný, uplatnil by sa v politike.

dátum pridania: 30.09.2015
(31)
Admin

......................................................................................................................................................................................................................................................................................

dátum pridania: 13.02.2017
(1)
Admin

*****i ***** s*****ny za***** v *****

dátum pridania: 13.02.2017
(1)
Aa
Potvrdzujem vsetky komentare su pravdive , je to jedna banda podvodnikov , zarabaju na nezamestnanych ludoch. Vystupuju pod nazvamy aaaaqua regnum d consulting . Davajte si nanich pozor zhrabnu od vas 20 eur potom pojdete na skolenie kde vam tlacia do hlavy halusky aby ste si zakupili ich filtracne ***** za 1000eur. Zarabaju len na tych ludoch co im chodia na ich pohovory ze vraj administrativny pracovnik nic take . Musite im predat ich filtre ale ani jeden nepredate lebo ludia to nechcu !! A tie peniaze za takzvane "skolenie" a pre ich istotu ze budete prenich pracovat v zivote neuvidite. Takze pozor na nich!!!
dátum pridania: 13.01.2016
(25)
Andrea

..............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

dátum pridania: 13.02.2017
(1)
David.halama13@gmail.com
prepáč ešte sa chcem opýtať volá sa ten dotyčný j****š r****m alebo tak nejako??
dátum pridania: 18.01.2016
(21)
Andrea

Je ich tam viac.Pan M...an je zrejme majitelom a vsetci ostatni su ti,ktori chcu pracovat....nechapem ze im to stale prechadza a nikto ich neriesi...

dátum pridania: 10.02.2016
(16)
David.halama13@gmail.com

................

dátum pridania: 13.02.2017
(1)
David.halama13@gmail.com

......................

dátum pridania: 13.02.2017
(1)
Enova
teraz už pýtajú za školenie 20€ a filter Vám nútia za 990€
dátum pridania: 17.02.2016
(14)
Nikaaaaaa

A a vyplnovali ste aj ten dotaznik?

dátum pridania: 19.02.2016
(15)
Andrea

Jasne, ze ano, ten ci ste "vodcovsky typ" :D

dátum pridania: 22.02.2016
(19)
jajaja

dobre ze som si to precitala.zajtra mam ist na skolenie.dnes pital odomna tych 20eur.ale mne sa to nepozdavalo.tak som povedala ze zajtra jak pridem na zaskolenie tak mu dam en 20eur. moze cakat.a ten dotaznik s mojim menom co som vypisala dufam ze potrha....to im nikto nevie dokazat ze ludi oblbuju?

dátum pridania: 07.03.2016
(11)
Enova

.................................................................................................................................

dátum pridania: 13.02.2017
(1)
Košicke dnes
Dnes som tam bola ...mala som blby pocit z toho ze pyta 20,- smiala som sa z toho este ci tam vobec bude na druhy den. Pekne to odargumentoval a pod. Prisla som domov hladala som to na nete nic som nenasla. Nesedelo mi to mala som z toho strasne zly pocit. Cez ičo som zistila ze premenoval pan Molčan firmu z "Mar*** M****n - D-CONSULTING" na novy nazov "Martin Molčan - REGNUM". Pred tym ked som pozerala na internete Regnum naslo mi iba bavaria regnum (predaj BMW)... Jeho mi naslo iba ako dlznika na zdravotnom poisteni. Ked som si zadala do googlu stary nazov firmy objavila som tuto stranku. Je mi smutno z toho ze taky ludia su. Ale obdivujem jeho ze stale sidli na tom istom mieste Letna 45 c.d. 218. Este som si hovorila ze ci nema prenajatu kancelariu na tyzden. Ale mam strasne nervy. V pondelok sa mame stretnut asi si pojdem vymahat tych 20 eur. Alebo ho poslem do televiznych novin ? :D
dátum pridania: 10.03.2016
(21)
Ja

Dnes som tam bola, škoda že som najprv neprečítala tieto komentáre. Keď som spomenula že je to vlastne pyramídová hra, tak si to mám ešte premyslieť a zavolať

dátum pridania: 14.04.2016
(18)
Košice dnes

........................................................................................................................................................................................................................................

dátum pridania: 13.02.2017
(0)
Janka
Aj ja som dnes absolvovala tento "pohovor". Potvrdzujem,ze je to zase odrbavanie ludi. Hned mi to bolo podozrive,kedze som o 11 volala na inzerat a pan M. ma uz o 13tej chcel mat v kancli na pohovore. Dokopy mi o tej "administrativnej praci" s "uzasnym zarobkom" a "volnou prac.dobou" nic nepovedal,co mi hned prislo velmi neseriozne a uz som tusila,ze je to blud. Vdakabohu, peniaze odo mna nepytal, zrejme videl,ze nemam velmi o takuto "uzasnu" ponuku zaujem. Naozaj sa takymto inzeratom s textom 800eur/mes. za 4 hod denne prace treba vyhybat..
dátum pridania: 15.04.2016
(24)
Iva

Dobrý deň, tak sa tiež pridávam. Bola som včera na tom pohovore. Kým mi vysvetľoval, o čo ide, to bolo ešte v poriadku. Práca z domu, podaj reklám cez novinky a internet, odpisovanie na maily. Akonáhle pýtali 20,- eur za žiadosť, ktoré mi pri prvej "výplate" budú vrátené (keby nejaká výplata mala byť, mohli by si ich stiahnuť z nej, no nie?), spozornela som a už ma to nadšenie prešlo. Nemala som pri sebe hotovosť, ale šikovne na mňa vyhrkol, že môžem zaplatiť aj kartou! No to už mi vôbec nesedelo. Dnes mám ísť rovno na poradu... No už som na ceste. :D Vyšla som odtiaľ a nedalo mi to, tak som sa popozerala po nete a hľa, našla som túto stránku, chvalabohu. Nemýlila som sa, že je to hovadina. Celý pohovor je podozrivý. Najprv 20,- eur, žiadna zmluva, nič a na ďalší deň porada... Takto seriózna práca isto nevyzerá. Všetky pracovné ponuky, ktoré sa začínajú tým, že musíte najprv platiť sú len podvody. BUĎTE OBOZRETNÍ A NEDAJTE SA NACHYTAŤ.

dátum pridania: 20.04.2016
(16)
Marek

Teraz som im volal, zajtra mám mať pohovor, ešte dobre, že mám zvyk si vždy vypýtať názov firmy, nech si onej čo to na nete nájdem :) .. určite tam nepojdem

dátum pridania: 21.04.2016
(21)
Lilis

***** som ...........................................

dátum pridania: 13.02.2017
(0)
Janka

..............................................

dátum pridania: 13.02.2017
(0)
Lills
Ja som k jeho manzelke chodila na nechty, ma kancelariu vedla neho a su prepojene, takze vzdy bolo vidiet a pocut aj p.******a ako "rokuje". Vedela som, ze islo o nieco s filtrami, ale ze je takyto ***** by mi vtedy ani nenapadlo.
dátum pridania: 22.04.2016
(15)
Lills

A este si sem aj sami chodia minuskovat negativne prispevky :D

dátum pridania: 22.04.2016
(24)
Lilis

..............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

dátum pridania: 13.02.2017
(0)
Zaujemkyna
Potvrdzujem skusenost s touto spolocnostou , momentalne sa vola Regnum, poziciu ktoru obsadzuju nazyvaju personalistkou, na tom by nebolo nic zle, ale v podstate pocas kratkych 10 minut, si date dokopy 2 a 2 , a zistite ze vase odmeny budu zavisle od nazbieranych 20 eurach od ludi, ktory pridu na prednasky a mnohy znich sa iste daju nahovorit na filter Ak chcete skusit skuste, ale radsej asi robit casnicku a podobne nez klamat ludi
dátum pridania: 25.04.2016
(18)
TUKI

TAK VSETKYM VAM DAKUJEM, ZATO, ZE STE MA NA NICH VOPRED UPOZORNILI, UZ NEREAGUJU ANI NATO , KED IM NAPISETE , ABY VAM NAPISALI NAZOV FIRMY, SKODA ZE NA BAZOSI, UZ NEVIEM TEN INZERAT NAJST MAM CHUT TO POSLAT MARKIZE, NA KAZDEHO PRIDE RADA. SOM DOST DALEKO OD KE TAK SOM RAD ZE SOM SI USETRIL TYCH PAR EUR CO MAM. ONI ICH ISTO NEDOSTANU . VRELA VDAKA.

dátum pridania: 10.09.2016
(6)
Gatta

Mozna by bylo lepsi se domluvit , dat nekde sraz a udelat na ne zatah hromadne, vice hlav vice rozumu

dátum pridania: 11.09.2016
(4)
Uchádzačka

Ďakujem za info. Presne v tejto firme som mala v piatok absolvovať pohovor, ušetrila som si čas a manželovi nervy. Na moju e-mailovú odpoveď, že ďakujem za ponuku ale nemám záujem o kúpu a predaj filtra na vodu vôbec nereagovali, takže zjavne som sa nemýlila.

dátum pridania: 17.09.2016
(2)
Ivon

https://praca.bazos.sk/inzerat/78484827/osobny-asistent-ka.php Dobre že som narazila na tieto komentáre Vaše....ani tam nejdem, číslo dverí už majú 217/2 , uviedla v emaili slečna/pani....

dátum pridania: 30.10.2017
(0)
Ivon

Ja som tam nakoniec bola sa opýtať zo zvedavosti ani tam majú 5 kancelárie tam plno ľudí pracuje, tak ja tomu nechapem

dátum pridania: 30.10.2017
(0)
cheap_cialis
I have tried cheap cialis and levitra for erectile dysfunction.
dátum pridania: 21.09.2016
(0)
cheap cialis

............... neslušne slova neuvernujeme

dátum pridania: 01.12.2016
(0)
Mia
Ďakujem za túto stránku, veľmi mi pomohla. Zajtra mám ísť na pohovor ale asi pôjdem radšej do obchodu a tých 20,- € využijem na niečo užitočné. Inzerát bol v nemenovanom denníku: Administratívna práca v kancelárii, 4 hodiny, plat cca 400,- € mesačne. Po tom, ako som si prečítala vaše vyjadrenia som pochopila, prečo bol pán M. taký milý a ochotný ale za nič mi nechcel povedať firmu, aby som si ju náhodou nenašla na internete. Ešte sa ma pýtal, či chcem tu prácu pre seba a hneď ma volal na pohovor, Letná 45, 2. poschodie, č. dverí 218. Link na túto stránku by bolo treba preposlať kompetentnejším, aby sa s tým niečo začalo robiť veď to nie je normálne takto lákať ľudí nezamestnaných, študentov a dôchodcov. Ale presne toto mi potvrdila aj moja známa, sú to obyčajní podvodníci. Žiaden seriózny zamestnávateľ nemôže od vás pýtať peniaze a žiadať ešte k tomu, aby ste niečo kupovali. Stále žasnem, v akom skazenom svete to dnes žijeme a akí ľudia vedia byť krutí a majetnícky.
dátum pridania: 22.09.2016
(4)
pete

Určite je potrebné, aby kompetentní riešili pôsobenie takej neserióznej spoločnosti na trhu. Ja som bola na letnej 45 dnes a presne p. M....n mi všetko ochotne vysvetľoval ... flexibilná pracovná doba, dobrý zárobok, že sú 16 rokov na trhu s filtrami na vodu a ponúkol mi prácu personalistky. K detailom sme sa nedostali nakoľko som sa vyjadrila, že si to ešte premyslím. Názov firmy ani raz nepadol, pýtala som sa, že ak majú 2700 zamestnancov, kde sedia ... a odpovede také do stratena. Porada mala byť už dnes alebo aj v stredu, predpokladám, že tam by ma neminulo vyplatiť im nejakú finančnú čiastku. Ihneď som volala manžela a ten preklepol firmu -opísala som si názov z dverí a našiel túto stránku. Je potrebné nech ľudia v tejto zlej dobe nenaletia ...

dátum pridania: 26.09.2016
(7)
harctom

dnes som tam bola a pytali odo mna 30€, boli tam este dve zeny tie zaplatili a ked som povedala ze sa poradim s manzelom , povedali ze uz ani nemusim prist a roztrhali mioje papiere....Totalni Podvodnici !!!!! POZOR !!!

dátum pridania: 03.10.2016
(5)
pete

...

dátum pridania: 13.10.2016
(0)
Jully

Tu pomoze asi len hromadne trestne oznamenie

dátum pridania: 14.10.2016
(0)
Jully
Ja hlupa hus som tam bola a bez rozmyslu som vytiehla peniaze z penazenky... az mi je do placu aka som ozaj hlupa... no nic, jedno trestne oznamenie som podala, mozem podat dalsie... ale sama nic nezmozem... treba podat hromadne...
dátum pridania: 14.10.2016
(5)
Jully

.....

dátum pridania: 14.10.2016
(0)
Jully

......

dátum pridania: 14.10.2016
(0)
Jully

...

dátum pridania: 14.10.2016
(0)
Tina

Ja som tam bola dnes maju zmenu v cisle dvery na 217/2.Naletela som jak skolacka z prveho stupna.Az sa hambim.

dátum pridania: 14.11.2017
(0)
Nika
Dobrý večer, ďakujem o prejavený záujem o pracovnú ponuku, posielam Vám veľmi stručné info, všetko ostatné prebehne pri výberovom konaní/prac.pohovore. "V tejto práci bude hlavnou náplňou komunikácia so zákazníkmi a prijímanie nových pracovníkov. Bude potreba dobrej práce s textom, s internetom, otvorenosť voči klientom a jasná predstava toho, o čom táto práca je. Vyžadujú sa organizačné schopnosti a cieľavedomosť." ak máte o prácu záujem, pozývam Vás na výberové konanie, ktoré bude prebiehať dňa 31.10.2016 o 11:45 hodine na adrese Letná 45, Košice, 2.posch.č.dv.218, počas ktorého bude vysvetlený systém a náplň práce. Prajem pekný večer, Mne napisali toto po precitani tejto stranky som rada ze som tam nesla....dakujem :-)
dátum pridania: 28.10.2016
(0)
Nika

Ok.............

dátum pridania: 28.10.2016
(0)
Nika

...........

dátum pridania: 28.10.2016
(0)
Andrea
Skutocne nechapem ako je mozne,ze tato firma nadalej funguje.Takisto som pred nedavnom absolvovala pohovor na zaklade inzeratu v istom denniku. Vsetko prebehlo presne podla opisov, pohovor takmer hodinu po telefonate, nasledne chaoticke a zavadzajuce vysvetlovanie naplne prace,pracovnej doby a sposobu odmenovania.Zlatym klincom bolo, ked mi nemenovany pan na zaver akoby mimochodom predostrel prihlasku s poplatkom.ODPORUCAM DAT SI POZOR a v ziadnom pripade na podobne inzeraty slubujuce 400€-800€ zarobok nereagovat
dátum pridania: 08.11.2016
(0)
Andrea

........

dátum pridania: 08.11.2016
(0)
Andrea

Ale teraz som si uvedomila že to nejde o tu firmu ktoru mam na mysli ja, no co uz ked som to tu napisala mozno mi prepacia

dátum pridania: 08.11.2016
(0)
Andrea

..........

dátum pridania: 08.11.2016
(0)
Andrea

Ano

dátum pridania: 08.11.2016
(0)
Sklamana
Dneska poslali mi mail, ze ak mam o prácu vážny záujem pozývajú ma zajtra na pohovor. Šťastie, že som hľadala adresu v internete. Dakujem za všetke komentáre. Dúfam, ze nikto viac ne dá sa tak sklamať.
dátum pridania: 30.11.2016
(1)
puk

presne tak aj mne poslali mail na zajtrajší pohovor,Letná 45, č.dverí 218, neskutočné , chvalabohu,že som našla túto stránku

dátum pridania: 30.11.2016
(0)
Lillka

U mňa tak isto. Inzerát na bazosi, síce mi bolo podozrivé, že práca na dve hodiny denne a zárobok 200 eur, ale chcela som vedieť čo je to za blbosť, tak cez formulár som sa na to opýtala. Hneď ma pozvali na pohovor, kde mi bude vysvetlený system práce a mám si doniesť životopis a notárom overenú kópiu vzdelania. Tak určiteeee. Vďaka za túto stránku, kašlem im

dátum pridania: 30.11.2016
(0)
Sklamana

Aspoň nemusím pracovať, mam teraz zo seba dobrí pocit.

dátum pridania: 01.12.2016
(0)
Lillka

Ešte že som rozumná a dopredu mam tusaky

dátum pridania: 01.12.2016
(0)
Lillka

Ja už neverím ničomu na tom svete, prote strašne nech uz pride koniec sveta a ostanú tu len rozumkovia

dátum pridania: 01.12.2016
(0)
Puk

Načo by som tam išla keď aj tak sa mi nechce ale aspoň pečiatku na úrad by sa mi zišla

dátum pridania: 01.12.2016
(0)
Tomo

.........

dátum pridania: 29.03.2017
(0)
Neona
Tato firma funguje som zistila od známej čo tam tiež robí už od roku 2000 stále predávajú filtre a dopĺňajú nových pracovníkov po celom slovensku najviac ich je v Bratislave rozširujú sa neskutočne tak ja už tomu vôbec nechápem.
dátum pridania: 01.12.2016
(0)
Neona
............
dátum pridania: 13.02.2017
(0)
Vlastimil

Tak som zaplatil 915 euro a som pozvany na skolenie. Rozhodne im tam o tychto udajoch poviem.

dátum pridania: 11.03.2017
(1)
Vlastimil

Bol som sa zaskolit vsetko je na profesinalnej urovni, boli tam ludia ktori su spokojni pacuju zarabaju tesia sa, s filtrom mam aj ja spokojnosť tak nechapem prečo tu naschvál píšu blbosti, to je asi ta Slovenská natura "negaci"

dátum pridania: 13.03.2017
(1)
Vlastimil

...............

dátum pridania: 14.03.2017
(1)
Vlastimil

........., ........ ...., .................. ...... .

dátum pridania: 14.03.2017
(1)
Tomo

Pre Vlastimila. Tých 915 €, čo ste zacvakal za predražený filter Vám bude vrátených pri prvej výplate ? DDDDDD

dátum pridania: 27.03.2017
(0)
Vlastimil

Ja už mam filter doma 3 týždne som spokojní, ponúkali mi aj lacnejšie čínske ale som nechcel aj mi vysvetlili v čom sú horšie, tak som sa rozhodol pre tento s doživotnou zárukou, je lepši a už som sa aj presvedčil. Už som do dnes vybavil 3 úspešne tak sa teším. 20 € sa vracia pri prvej výplate, to je schválne dane aby nepísali žiadosti hocikto ale iba taký čo majú skutočný záujem pracovať a tím sa to vráti, neveriaci a neseriózny nemajú šancu a tak je to správne. Ja už som to pochopil že jedine čo ony dokážu je písať sprostosti po nete, ale čo už veď sme Slováci nie.......

dátum pridania: 29.03.2017
(2)
Tomo

........... ......... ............ Chápem, ospravedlňujem sa.

dátum pridania: 29.03.2017
(1)
Tomo

....................................

dátum pridania: 29.03.2017
(1)
Tomo

Pre ,,Tomo: Chápem, ospravedlňujem sa." Nepoužívajte moje meno!

dátum pridania: 29.03.2017
(0)
Julka
Zdravim, k tejto firme patri toto cislo: 0911 869 122 - magda Našla som brigádu pridanú 26.6.na bazos pod týmto číslom a že to je letná 45 2posch. Chcem sa spýtať či to je tá firma podvodníkov ??
dátum pridania: 27.06.2017
(0)
Mária

Super, ja som tam dnes bola a 20 eur som zaplatila, po prečítaní všetkých komentárov som sa zhrozila, radšej oželiem 20 eur a nepôjdem na pohovor.Ďakujem, že ste mi otvorili oči.

dátum pridania: 27.07.2017
(0)
Eva33
A nesídlia náhodou na 2. poschodí č. 217/2? Mám tam ísť na pohovor
dátum pridania: 08.09.2017
(0)
milik

ano, sidlia na 217/2, na pohovore ich vobec nezaujima vas zivotopis ani skusenosti. Je to manipulativne vedene a zmluva je pisana velmi podozrivo. treba tam poslat markizu

dátum pridania: 12.09.2017
(0)
Milik

............ ..... .....

dátum pridania: 13.09.2017
(1)
Eva33

.... ........

dátum pridania: 13.09.2017
(1)
milik

Ja som tam bol a nic som nepochopil

dátum pridania: 13.09.2017
(2)
neznama

Ja som tam bola dnes na pohovor p.ani neviem ako sa vola sa totiz ani nepredstavil a meskal 20 min.pztal odomna po vyplneni prihlasky 20 € a mam ist na skolenie v pondelok o 13 tej a doniest aj tych 20€ co som Mu dnes nedala.Inzerat som nasla na Bazosi a su tam 3 jeden ako hladaju personalistu firma Regnum a t.kontakt a dalsie dve kde pisu zeny aj t.kontakty a ako pomoc v administrative.Bolo Mi cudne ,ze Im nevadi ,ze nemam maturu a neovladam word a exel a pod.,odpoved bola pri pohovore ,ze s pocitacom nebudem pracovat .Dohodla som sa s Pani Magdou ktora sa priezviskom nepodpisala na dnes o 13 tej a od vcera mi neodpisovala na sms kde som sa pytala ,ci pohovor plati tak som zavolala na Ine cislo kde Mi dvihla zena a nevedela o aku Magdu ide ked som Jej Ju spomenula len odpovedala ,ze asi ked idete na to posch.a tie dvere tak to u Nas tak Mi to bolo vsetko cudne.A pytala som sa kde by som pracovala tak odpoved Pana ,ze tu v kancelarii ta zas bola mala .Nikde ziaden personal a pod.Samozrejme tam v pondelok nepojdem trebalo by tam poslat markizu aj Jojku ,kolko rokou tak oblbuju ludi a zarabaju len tak 20€ za nic vsak ked idem do prace lebo Ju potrebujem tak ozdaj nie Ja este budem platit ,ved chcem pracu aby Oni Mi platili a nie Ja este.akych pravnikou ci znamich maju ,ze este to vykonavaju

dátum pridania: 02.11.2017
(0)
neznama

Tak bud ja som pi... alebo uz neviem, ja si asi židnu robotu v košiciach nenajdem to je strasne, vsade len ze mi daju vedieť alebo ze nevyhovujem tak asi pojdem kur.. robiť, to sa fakt nic iné neoplati

dátum pridania: 02.11.2017
(1)
neznama

nejaky K... napisal tento druhy prispevok pod prvym a to nieje pravda ,ze by som isla nejaku K...robit to moze ten kto ten druhy prispevok napisal za Mna len tolko CISTY VYMLETY *****

dátum pridania: 03.11.2017
(0)
neznama

Ale keby niekto mal zaujem volam sa Andrea moj kontakt 0907 057 513 som pred Obchodným Dómom Terasa alebo pridem aj k Vam Diskrétne

dátum pridania: 03.11.2017
(2)
neznama

Fakt Ste nechutny a trapny neviete ziskat Inac peniaze tak ponizujete ludi takymto sposobom a ta kritika na Vas sedi Je to Ubohe

dátum pridania: 03.11.2017
(0)
Toni

Ale vám tečie do topánok, ser..te keksy, preto zneužívate cudzie nicky a ponižujete ľudí, že d consulting - regnum ?!

dátum pridania: 11.11.2017
(0)
Ivka

A bola ste na ten pohovor, čo na to hovoríte?

dátum pridania: 28.11.2017
(0)
Bez práce
Teraz vystupujú pod názvom REGNUM Letná 45 /2.Posch. č. dverí 217/2 Našťastie som si tieto recenzie prečítala skôr ako som mala ísť na pohovor.
dátum pridania: 06.03.2018
(0)
jaja

Veľmi pekne ďakujem za príspevky. V pondelok mám isť tiež na pohovor. A som zhrozena z toho ako dlho to už funguje.

dátum pridania: 11.05.2018
(0)
Viktor
Tiež som tam bol, nepozdavalo sa mi to, tak som zaklamal, ze nemam tých 20€ pri sebe. Prisiel som znova so zivotopisom a v ten isty cas co som mal prist ja prisli traja dalsi ludia, tak som uz vedel naisto, ze je to blud. Uz len tie provizie co spominal boli extremne vysoke, cize nerealne cize podvod ako *****, dalej som nesiel, tak nemozem viac spomenut.
dátum pridania: 03.07.2018
(0)
dia
Dnes som tam akurát bola je to Letná 45 , druhé poschodie 217/2 ...ako teraz čítam tie príspevky tak sa cítim až zle, lebo ja som im tých 20 eur dala ...naozaj by s tým trebalo niečo spraviť. Vôbec ich nezaujíma životopis. Bolo mi čudné že tak rýchlo prebehol ten pohvor a hneď ma aj prijali a dohodli somnou školenie. No aspoň viem že na to školenie ísť nemam. NEVERTE IM!!!
dátum pridania: 13.07.2018
(0)